line

Výhody dovozu

Najdete nás na Facebooku Tisknout

Svěřte vaše peníze a sny do rukou profesionálům . Naše dlouholetá tradice a odborné zkušenosti na evropském trhu s vozidly nám umožňují vyhovět i těm nejnáročnějším klientům. Nabízíme bohatý výběr ve střední a luxusní třídě vozů většiny světových značek. S denní aktualizací databáze automobilů přímo od výrobců, distributorů a leasingových společností máte možnost toho nejvýhodnějšího a nejkvalitnějšího výběru.

Česká republika nenaplňuje dovozní kóty vyspělejších států EU, z toho důvodu jsou její skladové kapacity vozidel značně omezené. A fakt, že klient musí na vůz čekat nepřiměřeně dlouhou dobu (několik měsíců) je nepříjemnou realitou. Při našem 24 hodinovém monitoringu nabídek z Německa a ostatních krajin EU se podmínky dodání při odběru vozidla snížili na minimum. Vůz ve výbavě požadované klientem je možné odebrat ihned.


Jak to funguje:

Na základě podrobné specifikace, kterou zadáte s údaji o požadovaném vozidle víme, o jaké vozidlo máte zájem. Postup je následující - podle Vašich požadavků na typ, barvu, výbavu a jiné detaily Vám budou zaslány nabídky na daný automobil. V momentě kdy se rozhodnete pro konkrétní vozidlo, naše společnost ověřuje veškeré informace o vozidle podle VIN čísla vozu. Vzápětí vůz rezervujeme objednávkovou smlouvu. Tuto smlouvu je nutno pozorně přečíst, vyplnit a podepsat. Po přehodnocení a zvážení nabídky se dohodneme na konečném řešení.

Pravděpodobný termín dovozu vozu do České republiky budete vědět již při objednávání. Po zaplacení zálohy v dohodnuté výši (obvykle 10% v hotovosti nebo na účet), se stává objednávka závaznou.

Po dovozu automobilu do České republiky vyřídíme všechny potřebné formality až k přihlášení na SPZ. po zaplacení zbývající částky vozidla v hotovosti nebo leasingových společností si můžete auto odvézt zbývá vám už jen zaplatit zákonné pojištění), které Vám nabídneme za výhodných podmínek. Stejně Vám umíme zajistit i havarijní pojištění za výhodných podmínek ve vybrané pojišťovně.


Proč auto z Německa

Častá otázka od našich klientů zní "proč auto z Německa? "Odpověď je prostá. Trh automobilů v Německu poskytuje obrovské množství vozidel. To zajišťuje bezproblémové vyhledání požadovaného vozu. Díky aktivní kooperaci s autorizovanými prodejci se naše služba pro Vás stává „full“ dodávkou. Zařídíme dovoz, pojištění a taky převod na české značky RZ. Navíc výrazně ušetříte, protože evropské ceny na trhu automobilů jsou stabilnější a výrazně výhodnější.

Díky pravidelnému servisu vozidel u autorizovaných prodejců a kvalitě stavu vozovek v Německu, jsou ojeté automobily prokazatelně zachovalejší. Často se nám stává, že nové vozidlo, které je u nás pouze na objednávku, stojí v Německu na showroomu. Na tomto trhu můžete najít vozy všech kategorizaci ve všech výbavách. Vozidla jsou kupovány od oficiálních prodejců, což zaručuje vždy ověřitelnou pravost a dává garance, že do vozidel nebyly prováděny zásahy ať už vnější nebo vnitřní.

Dávejte si pozor na nově vzniklé společnosti dovážející a prodávající vozidlo jako na Slovensku i v České republice. Vozidla od těchto společností jsou často bez kontroly původu, stočené najeté km, přelakovány, bourané ...


10 kroků k Vašemu vozu

1. Odborné konzultace se školeným pracovníkem
2. Výběr vozidla podle Vašich konkrétních představ
3. Schválení financování vybranou leasingovou společností
4. Předběžná kalkulace leasingových splátek
5. Podepsání objednávky – zálohové smlouvy
6. Hrazení zálohové faktury (záloha 10% z celkové sumy) resp. akontace
7. Převzetí vozidla do 14 dní od připsání zálohové sumy na náš účet
8. Vystavení odborného posudku kontroly původnosti motorového vozidla IRIS, CAR - DETECT, THG
9. Po podepsání kupní-prodejní resp. leasingové smlouvy a uhrazení zůstatku ihned odjíždíte ve svém novém voze
10. Vozidlo již bude zaregistrované na RZ a odhlášené na dopravním inspektorátu na Vaše jméno nebo Vaši společnost

imgZodpovíme vám na jakékoliv dotazy

loader
  *   *   *
*

* Povinné údaje

TOP Z PONUKY

line
V porovnávání nejsou přidány žádné vozidla.